Dámy a pánové, zveme vás na 4. ročník
IBA konference aneb Propojení Liferay s trendy v IT

14. 5. 2015

Praha, NH Hotel Praha

Připravili jsme pro vás spoustu novinek; tou největší je rozdělení konference do dvou částí. První se bude celá věnovat technologiím společnosti Liferay, jejíž jsme jediným zlatým partnerem v České republice i na Slovensku. Druhá část bude věnovaná inovacím, kterými se IBA CZ intenzivně zabývá a jejichž výsledky by mohly přinést užitek i vašemu podnikání.

Čeká na vás také Demo Session, kde se budete moci s představenými řešeními seznámit osobně.

Po skončení oficiálního programu budete mít opět příležitost konzultací u bohatého rautu.

Těšte se na spoustu překvapení!

Znáte se už s přednášejícími?
EN
Edmund Dueck

Edmund Dueck

Edmund se stará o marketingové a PR aktivity Liferay v Evropě, je zodpovědný za realizaci marketingové strategie na zavedených i připravovaných trzích. Čerpá z více než 15 letých zkušeností v oblasti B2B komunikace, mediální produkce a digitálního marketingu v kontextu komerčních i neziskových organizací. Žije a pracuje v německém Frankfurtu nad Mohanem.

CZ
Vítězslav Košina

Vítězslav Košina

Vítek je bezesporu hlavním vizionářem IBA CZ, orientuje se v nových technologiích a špatně odolává touze vyzkoušet je všechny. Dokáže ale stejně dobře odhadnout, zda o ně budou mít zájem i naši zákazníci, a nadchnout pro ně každého, koho potká v práci na chodbě.

CZ
Aleš Hojka

Aleš Hojka

Aleš má za sebou dlouhou profesní dráhu spojenou s ECM/DMS a v IBA CZ se zasadil o vznik právě této kompetence. Od léta 2013 šéfuje IBA CZ a momentálně usiluje o založení pobočky na Slovensku. I když je bez nadsázky on-line 24 hodin denně, snaží se co nejvíce věnovat rodině a v poslední době také golfu.

CZ
Iveta Pecharová

Iveta Pecharová

Iveta pracuje pro IBA CZ už více než 8 let, a stála tak u zrodu portálové iniciativy IBA CZ. Je zodpovědná za veškeré obchodní a marketingové aktivity v ČR i na Slovensku. Můžete ji potkat v Brně, Praze, Bratislavě i na D1 v levém pruhu :). Ve volných chvílích se ráda věnuje sportu a poslední dobou propadla golfu.

CZ
Aleš Rybák

Aleš Rybák

Aleš je v odborných kruzích považován za skutečného portálového mága. Zná nejen Liferay, kterou ve volném čase opravuje, ale třeba i WebSphere. Zákazníkům dokáže poradit a vysvětlit vše srozumitelně a z jejich perspektivy.

CZ
Pavel Šafář

Pavel Šafář

Pavel informačními technologiemi žije, miluje veškerou techniku a rád si ji i programuje. V IBA CZ má ale na starosti významné zákazníky v portálové oblasti. Dokáže vám zodpovědět všechny možné dotazy jak po obchodní, tak i po technické stránce. Už loni na Liferay konferenci připravil retro automat s hrou ve stylu Mortal Combat a letos má pro vás ještě větší překvapení. Máte se na co těšit!

CZ
Lukáš Matějka

Lukáš Matějka

Lukáš je zodpovědný za doručení a hladký průběh projektů. Má na starosti projektové manažery, analytiky, vývojáře i testery. Významně se podílel na vzniku portálové kompetence. Rád přemýšlí o možnostech využití IT v běžném životě. Hlavu si vyčistí třeba hrou na sólovou kytaru v kapele.

CZ
Jiří Kadlec

Jiří Kadlec

Jirka šéfuje týmu portálových vývojářů. Spolu s Alešem se aktivně účastní i zahraničních Liferay konferencí, kde sbírá nejen další tipy pro své kolegy i zákazníky, ale sám i prezentuje. Rád cestuje, sportuje a natáčí.

CZ
Radek Petr

Radek Petr

Radek je výraznou postavou vývoje portálů v IBA CZ. Zpočátku byl téměř u každého projektu. Nyní se věnuje klíčovým zákazníkům. Kromě jiného má na starosti rozšiřování portálového kompetenčního centra v pražské pobočce IBA CZ. Je nejlepším hráčem hry Guitar Hero. 

CZ
Lukáš Spurný

Lukáš Spurný

Lukáš pracuje pro T-Mobile necelých 8 let. Aktuálně je zodpovědný za design a správu hlasového automatu, USSD samoobsluhy, FAQ na webu a kontaktního formuláře. Vede skautské středisko, věnuje se komunální politice, lektoruje. Snaží se sportovat a věnovat svému nejbližsímu okolí.

CZ
Vladimír Schreiner

Vladimír Schreiner

Vladimír se v IBA stará o doručení projektů a dělá to bezmála 8 let. Díky své programátorské minulosti dokáže při řešení problémů zapojit i technický úhel pohledu. Vladimírovo místo je jak mezi zákazníkem a vývojáři, tak mezi třemi tyčemi hokejové branky.

CZ
Jan Frieser

Jan Frieser

Honza působí v IBA CZ 3 roky a má zde na starosti významné zákazníky. Kromě obchodních kompetencí je ale i výborným analytikem. Těžko ho kdy uvidíte jinak než usmívajícího se.

CZ
Jaroslav Ráček

Jaroslav Ráček

Jarda se stará především o zákazníky ze státní správy. Vedle toho také přednáší na Masarykově univerzitě. Schopný a uznávaný vědec je mimo jiné motocyklovým Mistrem Evropy ve své třídě (Yamaha SR 500).

CZ
Jan Schuma

Jan Schuma

Honza je srdcař, nikdy neodmítne pomoc, dodržuje své závazky. Již téměř 7 let je oporou projektů pro státní správu realizovaných společností IBA CZ.

CZ
Karel Žoha

Karel Žoha

Karla lákají moderní technologie. Rád se pohybuje na tzv. „bleeding edge“, a tím si udržuje přehled o všem, co se v oblasti programování IT šustne. Je jedním z hlavních hybatelů INIBA iniciativy, která je zaměřena právě na využívání potenciálu riskantních a nevyzkoušených cest. Ve volném čase riskuje na poli znovuobjevování historické kuchyně. 

SK
Štefan Kiškováč

Štefan Kiškováč

Štefan implementoval JSR-168 portál v době, kdy ještě Liferay nesplňoval tuto specifikaci. V projektu INIBA se zaměřuje na vyhledávání a NoSQL databáze. Volné chvíle tráví nejraději s dětmi v lese.

SK
Roman Kôra

Roman Kôra

Rodák z Tater žije už přes 10 let v Brně. Roman se rád věnuje hlavně front-endovým webovým aplikacím a s chutí zkouší nové technologie. Po technické stránce je hlavním tvůrcem nového webu IBA CZ. Kromě volejbalu, kytary a čtení miluje žonglování s poi.

Naši partneři